Přeskočit na obsah
Rezidence Stodolní
4. 1. 2024

Rezidence Stodolní v Metropolitan

O našem projektu Rezidence Stodolní v Ostravě se v článku pro magazín Metropolitan rozpovídaly Kristýna Zavrtálková z Linkcity Czech Republic a.s a Barbora Markechová z Bogle Architects. Jak se připravuje návrh a development multifunkční budovy pro rezidenční bydlení a aktivní odpočinek? Na co je potřeba myslet, aby stavba přispěla i k rozvoji veřejného života ve městě? Zalistujte v aktuálním vydání Metropolitanu (str. 62) https://1url.cz/Mu1z0 Více info o projektu najdete zde: www.rezidence-stodolni.com

nová adresa
4. 1. 2024

Stěhujeme se na novou adresu

V pražské Libni zůstáváme, naše kanceláře přesouváme do Harfa Office Park na adrese Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha. Změna sídla se týká společností: VCES a.s., Linkcity Czech Republic a.s., VCES HOLDING s.r.o., a všech našich projektových společností. Těšíme se na setkání v nových kancelářích.

Středoškolská
4. 1. 2024

Sejdeme se ve Středoškolské

Motto vítězného konceptu Linkcity pro výstavbu nové rezidenční čtvrti v ostravské části Zábřeh nad Odrou. Kromě kvalitní architektury jsme vsadili na otevřenost, společné trávení volného času, aktivní pohyb i řešení ohleduplná k přírodě. Těší nás, že jsme zastupitele města opět zaujali promyšleným návrhem na přeměnu jedné z místních částí v atraktivní místo pro život. V lokalitě „Středoškolská“ plánujeme vybudovat: téměř 240 bytů, prostory pro drobný prodej a služby, park pro aktivní pohyb všech generací, workoutové hřiště, komunitní zahradu a mnoho dalšího. Jde o další z řady projektů na pozemcích určených pro rozvoj rezidenční výstavby v Ostravě, které město soutěží podle jasně definovaných pravidel a současně další příklad otevřené a úspěšné spolupráce mezi městem a developerem. Po Rezidenci Stodolní je to pro Linkcity v krátké době již druhý projekt, na jehož přípravě v moravskoslezské metropoli pracuje.

Linkcity nový web
7. 12. 2023 novinky

Spustili jsme nový web

Ve spolupráci s firmou TamToMy jsme spustili nové webové stránky s přehledným výpisem aktuálních projektů. Věříme, že se Vám stránky líbí a najdete vše, co hledáte.