Přeskočit na obsah
Rezidence Stodolní
17. 5. 2024

Rezidence Stodolní má ambici stát se novým symbolem rozvíjející se Ostravy! 

Linkcity Czech Republic oživí městský brownfield v historickém centru u galerie současného umění PLATO. Výstavba Rezidence Stodolní s nadčasovými byty, obchody a službami bude zahájena ještě letos. Architektonický koncept z dílny Bogle Architects je inspirován úspěšnou proměnou londýnské čtvrti King’s Cross, ovšem stvořen je přímo pro Ostravu.

Byty na prodej jdou rychle na odbyt. Ze 131 jednotek ve velikostech od 1+kk až po 4+kk máme již více než 50 rezervovaných. Proto neváhejte a spojte se s námi pro více informací. Nová éra ostravského bydlení začíná právě teď!

 

 TZ_Linkcity_Rezidence Stodolní_13_5_2024
11. 4. 2024

Linkcity na diskusním fóru v Ostravě

Zveme Vás na debatu MAPPA „O městě: Potřebujeme v něm developery?“, která se bude zabývat strategickým rozvojem Ostravy a rolí developerů v tomto procesu. Uskuteční se již 11.4.2024 od 18:00 v prostorách Městského ateliéru prostorového plánování a architektury (MAPPA) na adrese Nádražní 942/17, Ostrava.

Bude se diskutovat mj. o možnostech spolupráce města a soukromých investorů na smysluplném rozvoji prostřednictvím udržitelné výstavby a kvalitní architektury. Zkušenosti a pohled Linkcity Czech Republic představí Kristýna Zavrtálková, která bude jedním z řečníků. Připravujeme totiž projekt Rezidence Stodolní, který se bude významně podílet na oživení historického centra.

Přijďte se zapojit do debaty o možnostech rozvoje města! Uvítáme také Vaše náměty, kam by měla Ostrava mířit.

Těšíme se na setkání s Vámi a na podnětnou diskuzi!

 

 TZ_11042024_RS
Rezidence Stodolní
4. 1. 2024

Rezidence Stodolní v Metropolitan

O našem projektu Rezidence Stodolní v Ostravě se v článku pro magazín Metropolitan rozpovídaly Kristýna Zavrtálková z Linkcity Czech Republic a.s a Barbora Markechová z Bogle Architects. Jak se připravuje návrh a development multifunkční budovy pro rezidenční bydlení a aktivní odpočinek? Na co je potřeba myslet, aby stavba přispěla i k rozvoji veřejného života ve městě? Zalistujte v aktuálním vydání Metropolitanu (str. 62) https://1url.cz/Mu1z0 Více info o projektu najdete zde: www.rezidence-stodolni.com

nová adresa
4. 1. 2024

Stěhujeme se na novou adresu

V pražské Libni zůstáváme, naše kanceláře přesouváme do Harfa Office Park na adrese Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha. Změna sídla se týká společností: VCES a.s., Linkcity Czech Republic a.s., VCES HOLDING s.r.o., a všech našich projektových společností. Těšíme se na setkání v nových kancelářích.

Středoškolská
4. 1. 2024

Sejdeme se ve Středoškolské

Motto vítězného konceptu Linkcity pro výstavbu nové rezidenční čtvrti v ostravské části Zábřeh nad Odrou. Kromě kvalitní architektury jsme vsadili na otevřenost, společné trávení volného času, aktivní pohyb i řešení ohleduplná k přírodě. Těší nás, že jsme zastupitele města opět zaujali promyšleným návrhem na přeměnu jedné z místních částí v atraktivní místo pro život. V lokalitě „Středoškolská“ plánujeme vybudovat: téměř 240 bytů, prostory pro drobný prodej a služby, park pro aktivní pohyb všech generací, workoutové hřiště, komunitní zahradu a mnoho dalšího. Jde o další z řady projektů na pozemcích určených pro rozvoj rezidenční výstavby v Ostravě, které město soutěží podle jasně definovaných pravidel a současně další příklad otevřené a úspěšné spolupráce mezi městem a developerem. Po Rezidenci Stodolní je to pro Linkcity v krátké době již druhý projekt, na jehož přípravě v moravskoslezské metropoli pracuje.

Linkcity nový web
7. 12. 2023 novinky

Spustili jsme nový web

Ve spolupráci s firmou TamToMy jsme spustili nové webové stránky s přehledným výpisem aktuálních projektů. Věříme, že se Vám stránky líbí a najdete vše, co hledáte.